ПРОТОКОЛ №11 засідання стипендіальної комісії факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова від 04липня 2018 р.

Деталі

ПРОТОКОЛ №11

засідання стипендіальної комісії

факультету корекційної педагогіки та психології

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 04липня 2018 р.

ПРИСУТНІ:ДеканФКПП проф. Синьов В.М., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Федоренко С.В., заступник декана з виховної роботи ст. викл. Чепурна Л.Г., голова студентського профкому ФКПП Ольховик Т. В., заступник голови первинної профспілкової організації студентів факультету Кравчук А.В.,Голова студентського парламенту ФКПП Мокроусова А.А.,заступник голови студентського парламенту ФКППФрунзе А.А., В.о. голови студентського парламенту гуртожитку Юківська А.М., секретар деканату  Васильченко Д.Г.

СЛУХАЛИ: Про призначення академічної стипендії студентам факультету корекційної педагогіки та психології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.

Заступники декана доповіли, що на 2 курсі за спеціальністю "Спеціальна освіта" за державним замовленням навчаються – 60 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 27 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище).

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

2 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 60, ліміт стипендіатів становить 27осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
  1.  
Мокроусова Анна Андріївна 89.84
  1.  
Ольховик Тетяна Володимирівна 88.22
  1.  
Шусть Наталія Вікторівна 85.64
  1.  
Дімова Галина Володимирівна 85.62
  1.  
Писаренко Марія Миколаївна 85.32
  1.  
Кривунда Ірина Дмитрівна 84.29
  1.  
Ткачук Ірина Володимирівна 83.87
  1.  
Климюк Тетяна Олександрівна 82.15
  1.  
Гульчук Олена Василівна 82.06
  1.  
Ахмедова Ярослава Анатоліївна 81.62
  1.  
Паньків Діана Миколаївна 81.33
  1.  
Павлюк Єлизавета Олександрівна 80.38
  1.  
Мельничук Ольга Романівна 80.31
  1.  
Луханіна Катерина Русланівна 79.68
  1.  
Швець Софія Ярославівна 78.22
  1.  
Фін Ліна Євгенівна 77.71
  1.  
Кудіна Марія Володимирівна 77.28
  1.  
Таланчук Євген Костянтинович 76.74
  1.  
Гуща Марія Іванівна 76.67
  1.  
Лінська Тетяна Миколаївна 75.99
  1.  
Каданцева Тетяна Віталіївна 75.82
  1.  
Власенко Катерина Євгенівна 75.16
  1.  
Нікулін Єгор Олегович 74.77
  1.  
Поломаренко Крістіна Сергіївна 74.48
  1.  
Мамедова Сабіна Фадагатівна 74.46
  1.  
Корпош Марія Михайлівна 74.44
  1.  
Гібелінда Крістіна Русланівна 74.04
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1.  
Потрогош Анастасія Михайлівна 73.81
  1.  
Грабовецька Тетяна Олександрівна 73.43
  1.  
Шкворець Анна Сергіївна 73.00
  1.  
Форманчук Юлія Миколаївна 72.03
  1.  
Ільніцька Валентина Олегівна 71.84
  1.  
Султанова Марина Олегівна 71.79
  1.  
Гололобова Аліна Юріївна 71.54
  1.  
Москаленко Аліна Олексіївна 71.38
  1.  
Бабкевич Владислава Юріївна 70.70
  1.  
Безрука Божена-Марія Богданівна 69.83
  1.  
Сторчак Тетяна Іванівна 69.41
  1.  
Коверсун Марія Сергіївна 67.97
  1.  
Задорожна Валентина Віталіївна 67.57
  1.  
Радіонова Анна Володимирівна 66.96
  1.  
Рибаченко Ірина Миколаївна 66.56
  1.  
Лудан Яна Петрівна 66.36
  1.  
Пашко Тетяна Анатоліївна 65.96
  1.  
Кириленко Тетяна Василівна 65.34
  1.  
Васянович Владлена Володимирівна 65.01
  1.  
Немченко Олена Сергіївна 64.56
  1.  
Донченко Андрій Миколайович 63.88
  1.  
Василишина Яна Юріївна 63.78
  1.  
Попів Ірина - Діана Володимирівна 63.55
  1.  
Котур`єнко Євген Олександрович 63.04
  1.  
Самаріна Олена Вячеславівна 62.76
  1.  
Залозна Яна Миколаївна 62.39
  1.  
Зайцева Тетяна Дмитрівна 61.37
  1.  
Дигало Анна Олександрівна 60.58

2курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 9, ліміт стипендіатів становить 4 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
1 Чаплінська Інна Сергіївна 85.36
2 Стукало Наталія Юріївна 81.84
3 Мудріцька Юлія Євгеніївна 81.38
4 Казидуб Катерина Володимирівна 80.74
Залишились поза лімітом стипендіатів
5 Григоренко Злата Максимівна 79.31
6 Сіренко Анна Олексіївна 75.39
7 Щербак Євгеній Олександрович 70.85
8 Чумак Маргарита Юріївна 69.80
9 Мельниченко Ольга Володимирівна 67.96

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 97, ліміт стипендіатів становить 44 особи, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
  1.  
Тепаленко Анастасія Олегівна 89.67
  1.  
Бушуєва Марія Сергіївна 89.14
  1.  
Кельман Мар`яна Василівна 88.02
  1.  
Шовкун Анастасія Віталіївна 85.96
  1.  
Гуценко Марія Олександрівна 85.67
  1.  
Бессараб Юлія Ігорівна 85.65
  1.  
В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 85.45
  1.  
Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 84.74
  1.  
Веселовська Тетяна Сергіївна 84.55
  1.  
Новаковська Катерина Дмитрівна 84.02
  1.  
Слісарчук Анжела Олегівна 84.02
  1.  
Мелещук Анастасія Володимирівна 83.88
  1.  
Білан Ірина Юріївна 83.81
  1.  
Щербина Марина Олегівна 83.65
  1.  
Шепелюк Марія Анатоліївна 83.65
  1.  
Скришевська Ольга Андріївна 83.64
  1.  
Козлова Кіра Сергіївна 83.61
  1.  
Романко Олександра Сергіївна 83.48
  1.  
Пищолка Ольга Олександрівна 83.45
  1.  
Сябрюк Єлизавета Володимирівна 83.39
  1.  
Бодаєва Наталія Олександрівна 83.37
  1.  
Сапак Яна Сергіївна 83.22
  1.  
Сергієнко Катерина Петрівна 82.93
  1.  
Лихасенко Вікторія Ігорівна 82.92
  1.  
Смородська Марія Віталіївна 82.62
  1.  
Левченко Яна Ігорівна 82.59
  1.  
Королюк Анастасія Олександрівна 82.55
  1.  
Сухарська Ірина Ігорівна 82.49
  1.  
Горленко Олена Олександрівна 82.00
  1.  
Лех Катерина В`ячеславівна 81.93
  1.  
Яцимон Анна Віталіївна 81.92
  1.  
Ігнат Катерина Степанівна 81.62
  1.  
Мурга Дарина Дмитрівна 81.54
  1.  
Дідик Христина Олегівна 81.40
  1.  
Пилипака Алла Сергіївна 81.35
  1.  
Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 81.19
  1.  
Крисюк Наталія Михайлівна 80.73
  1.  
Плеса Тетяна Іванівна 80.59
  1.  
Рудюк Дарина Олегівна 80.59
  1.  
Іващук Анна Андріївна 80.55
  1.  
Слюсарчук Надія Анатоліївна 80.54
  1.  
Сліпенко Тетяна Валентинівна 80.44
  1.  
Руденко Аріна Юріївна 80.40
  1.  
Сокол Антон Сергійович 80.33
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1.  
Вітченко Павло Андрійович 80.24
  1.  
Фарина Оксана Володимирівна 80.08
  1.  
Тищенко Людмила Вікторівна 79.16
  1.  
Леончик Софія Іванівна 79.01
  1.  
Романенко Іванна Вікторівна 78.12
  1.  
Кучеренко Дар`я Олександрівна 78.03
  1.  
Миколенко Марина Олександрівна 77.95
  1.  
Волощенко Вікторія Юріївна 77.74
  1.  
Скопенко Дар`я Олександрівна 77.43
  1.  
Юрченко Лілія Юріївна 76.74
  1.  
Ліра Аліна Вікторівна 76.51
  1.  
Харб Лінда Аліївна 76.91
  1.  
Максименко Анастасія Сергіївна 76.08
  1.  
Журавель Дарина Дмитрівна 74.75
  1.  
Зоценко Богдана Сергіївна 74.59
  1.  
Юришинець Тамара Василівна 74.56
  1.  
Крапив`янська Вікторія Андріївна 74.44
  1.  
Силенко Любов Василівна 74.31
  1.  
Гребнева Олександра Сергіївна 74.09
  1.  
Рокоча Олександра Олександрівна 74.01
  1.  
Кищук Анастасія Іванівна 73.89
  1.  
Новобранець Юлія Сергіївна 73.60
  1.  
Краснянська Марія Юріївна 73.50
  1.  
Кісілєвська Юлія Андріївна 73.11
  1.  
Сябрюк Катерина Володимирівна 73.10
  1.  
Кожанова Аліна Володимирівна 73.09
  1.  
Щербина Оксана Василівна 72.27
  1.  
Зіньковська Світлана Юріївна 72.22
  1.  
Федоренко Світлана Георгіївна 71.93
  1.  
Штоколова Анна Мирославівна 71.87
  1.  
Гелета Лариса Юріївна 71.33
  1.  
Пампура Вероніка Миколаївна 70.17
  1.  
Новіцька Марія Віталіївна 69.98
  1.  
Мельниченко Інна Іванівна 69.93
  1.  
Івасенко Вероніка Олександрівна 69.92
  1.  
Дубіцька Світлана Олегівна 69.90
  1.  
Кладько Владислава Сергіївна 69.81
  1.  
Ліщенко Іванна Анатоліївна 69.74
  1.  
Швець Карина Анатоліївна 69.45
  1.  
Федорова Марія Іванівна 68.51
  1.  
Агабекян Єлизавета Геворгівна 67.77
  1.  
Рижкова Анастасія Олегівна 66.92
  1.  
Могильченко Катерина Олександрівна 66.78
  1.  
Іващенко Марина Сергіївна 66.46
  1.  
Рудковська Аліна Юріївна 65.70
  1.  
Чорноморченко Анна Леонідівна 64.72
  1.  
Музиленко Ірина Володимирівна 63.38
  1.  
Сінаєвська Вікторія Володимирівна 63.35
  1.  
Шарпило Алла Сергіївна 62.57
  1.  
Ткаченко Олена Сергіївна 60.81

3 курс

Спеціальність "Психологія"

Кількість бюджетних місць: 14, ліміт стипендіатів становить 6 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
1 Павлєєв Віталій Олегович 82.76
2 Куцова Маргарита Олегівна 80.79
3 Цимбалюк Анастасія Олексіївна 80.19
4 Луніна Надія Олександрівна 80.10
5 Шишута Орися Миколаївна 79.11
6 Савош Іванна Віталіївна 78.72
Залишились поза лімітом стипендіатів
7 Бігун Анастасія Русланівна 78.45
8 Калита Марія Сергіївна 77.37
9 Виборнова Єлизавета Андріївна 75.47
10 Пшава Анжела Анатоліївна 70.20
11 Голубецький Артем Сергійович 69.36

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

Кількість бюджетних місць: 88, ліміт стипендіатів становить 40 осіб, в тому числі 3 особи з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
  1.  
Блищак Галина Ігорівна 92.98
  1.  
Некрасова Анастасія Олександрівна 92.71
  1.  
Цюра Катерина Миколаївна 90.81
  1.  
Красько Олеся Богданівна 89.06
  1.  
Ніконенко Анжеліка Анатоліївна 89.04
  1.  
Гос Ірина Ярославівна 88.60
  1.  
Мартинюк Марія Олександрівна 88.26
  1.  
Якименко Марина Юріївна 87.12
  1.  
Карпова Катерина Вікторівна 86.98
  1.  
Шевченко Дар`я Олександрівна 85.97
  1.  
Погребняк Вікторія Олександрівна 85.81
  1.  
Левченко Олена Володимирівна 85.55
  1.  
Велісейко Катерина Леонідівна 84.84
  1.  
Лосянович Олена Степанівна 84.79
  1.  
Черпак Ірина Михайлівна 84.30
  1.  
Вершиніна Анастасія Андріївна 83.85
  1.  
Дербаль Каріна Василівна 83.78
  1.  
Томашук Анастасія Андріївна 83.45
  1.  
Бабій Світлана Михайлівна 83.27
  1.  
Юрченко Дарія Сергіївна 83.22
  1.  
Місіюк Анастасія Віталіївна 82.80
  1.  
Саврацька Юліана Дмитрівна 82.54
  1.  
Біліневич Людмила Борисівна 82.31
  1.  
Сорич Марія Миколаївна 82.25
  1.  
Подолянець Юлія Тарасівна 82.24
  1.  
Тимошенко Ірина Володимирівна 82.14
  1.  
Маринич Світлана Владиславівна 82.00
  1.  
Сіра Ірина Олексіївна 81.90
  1.  
Бігун Аліна Анатоліївна 81.86
  1.  
Башинська Аліна Геннадіївна 81.76
  1.  
Гарницька Анастасія Олексіївна 81.53
  1.  
Грималюк Наталія Володимирівна 81.29
  1.  
Рудюк Ганна Олександрівна 81.29
  1.  
Білостоцька Ольга Олександрівна 81.22
  1.  
Шпітун Юлія Анатоліївна 80.86
  1.  
Пузанкова Валерія Євгенівна 80.77
  1.  
Спіріна Руслана Станіславівна 80.73
  1.  
Кривенко Катерина Миколаївна 80.71
  1.  
Мельник Дарина Олегівна 80.66
  1.  
Опанасенко Катерина Олександрівна 80.59
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1.  
Балабановська Валерія Василівна 80.38
  1.  
Сохацька Марія Валеріївна 80.34
  1.  
Костюк Олена Леонідівна 80.32
  1.  
Кривенко Тетяна Олександрівна 80.31
  1.  
Соловей Аліна Олексіївна 79.99
  1.  
Лисенко Ріта Сергіївна 79.92
  1.  
Мироненко Анна Юріївна 79.90
  1.  
Бесараб Тетяна Вікторівна 79.89
  1.  
Комарова Інна Олегівна 79.67
  1.  
Мельничук Ірина Вячеславівна 79.60
  1.  
Качурівська Вікторія Сергіївна 79.39
  1.  
Маркушевська Альона Василівна 79.02
  1.  
Карпенко Марія Григорівна 78.25
  1.  
Тарасевич Тетяна Володимирівна 78.20
  1.  
Довбня Аліна Миколаївна 78.02
  1.  
Курдюкова Ліліана Єгорівна 77.78
  1.  
Царюк Ельвіра Андріївна 77.76
  1.  
Цимбал Вікторія Ігорівна 77.66
  1.  
Смірнова Оксана Олегівна 77.39
  1.  
Неклеса Марія Олександрівна 76.83
  1.  
Кільова Анастасія Сергіївна 76.73
  1.  
Голощук Ольга Валентинівна 75.86
  1.  
Ткаченко Ольга Костянтинівна 75.86
  1.  
Бабич Олеся Анатоліївна 75.46
  1.  
Бабич Анастасія Валеріївна 74.92
  1.  
Кобзар Світлана Олександрівна 74.46
  1.  
Матеюк Єлизавета Русланівна 74.34
  1.  
Дюндік Єлизавета Артурівна 74.11
  1.  
Шурай Юлія Володимирівна 73.29
  1.  
Черевко Юлія Геннадіївна 73.09
  1.  
Карповець Вікторія Олександрівна 72.91
  1.  
Нитяжук Катерина Сергіївна 72.40
  1.  
Тумакова Анастасія Володимирівна 72.35
  1.  
Яковлєва Ольга Кирилівна 72.32
  1.  
Шептякова Ольга Олександрівна 72.24
  1.  
Федорук Ірина Романівна 71.32
  1.  
Грекул Вікторія Романівна 71.30
  1.  
Вовк Юрій Володимирович 70.73
  1.  
Вовк Ангеліна Сергіївна 70.69
  1.  
Макарчук Світлана Сергіївна 69.88
  1.  
Лукинів Наталія Іванівна 68.34
  1.  
Горбенко Яна Ігорівна 68.03
  1.  
Мельник Катерина Михайлівна 67.23
  1.  
Артисюк Аліна Олександрівна 65.66
  1.  
Титаренко Марія Олександрівна 65.43

4 курс

Спеціальність«Психологія»

Кількість бюджетних місць: 19, ліміт стипендіатів становить 9 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
1 Зацепіна Таїсія Вадимівна 89.04
2 Малафей Віра Григорівна 84.83
3 Короткова Олександра Володимирівна 84.51
4 Малинич Марина Володимирівна 83.80
5 Коротоножкін Олександр Сергійович 83.50
6 Ковгар Марина Віталіївна 83.21
7 Стеценко Вікторія Леонідівна 82.98
8 Нагірняк Анастасія Олегівна 82.24
9 Фрунзе Анна Андріїна 82.08
Залишились поза лімітом стипендіатів
10 Ємельянова Анастасія Олександрівна 81.55
11 Марченко Валентина Сергіївна 80.58
12 Гензерська Марія Ярославівна 80.39
13 Муравська Юлія Вікторівна 79.64
14 Корякіна Світлана Юріївна 79.54
15 Ющенко Ігор Сергійович 78.09
16 Куманська Наталія Петрівна 75.92
17 Дудник Ганна Андріївна 72.61
18 Мазуренко Тетяна Олександрівна 63.95

2курс  ступень «Магістр»

Спеціальність«Спеціальна освіта»

Кількість бюджетних місць: 68, ліміт стипендіатів становить 31 осіб, в тому числі 3 особи з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
1 Юківська Аліна Михайлівна 94.07
2 Суховірська Іванна Романівна 90.93
3 Арич Анна-Софія Юріївна 90.65
4 Михайленко Валерія Валеріївна 90.43
5 Терниця Ірина Олександрівна 89.07
6 Мишко Олеся Олександрівна 88.27
7 Захарченко Марія Романівна 88.19
8 Онищенко Ольга Юріївна 87.92
9 Шевченко Ярослав Олександрович 86.70
10 Петльований Павло Вячеславович 86.06
11 Вінарська Анастасія Олександрівна 85.51
12 Манько Вікторія Олександрівна 85.48
13 Мельник Анна Тарасівна 85.09
14 Сторчова Марина Олександрівна 84.64
15 Бабяк Юлія Олександрівна 84.47
16 Деревецька Катерина Ігорівна 84.28
17 Руденко Аліна Станіславівна 84.26
18 Тараненко Анастасія Миколаївна 83.88
19 Воробцова Тетяна Степанівна 83.85
20 Фірман Ольга Зіновіївна 83.42
21 Фісенко Ксенія Геннадіївна 83.14
22 Водько Марія Олегівна 82.87
23 Чертіліна Анастасія Романівна 82.83
24 Смолінська Вікторія Ігорівна 82.76
25 Гребенюк Вероніка Олексіївна 82.50
26 Дідич Каріна Максимівна 82.45
27 Огородник Ірина Олегівна 82.24
28 Білуха Дарина Сергіївна 82.17
29 Макарова Катерина Андріївна 82.11
30 Духнич Наталія Олександрівна 82.07
31 Вишніченко Тетяна Вікторівна 81.80
Залишились поза лімітом стипендіатів
32 Онищенко Анна Владиславівна 81.69
33 Лукавська Ольга Ігорівна 81.67
34 Залозна Олена Сергіївна 81.21
35 Березан Маргарита Дмитрівна 81.12
36 Дученко Анастасія Русланівна 81.02
37 Боголій Оксана Віталіївна 80.65
38 Доманська Маріанна Станіславівна 80.46
39 Гук Галина Григоріївна 80.45
40 Коломієць Сніжана Віталіївна 80.09
41 Готвянська Ірина Володимирівна 79.76
42 Зімовець Ангеліна Олексіївна 79.55
43 Підстепна Жанна Анатоліївна 79.49
44 Іщенко Дар`я Вікторівна 79.41
45 Федоренко Наталія Анатоліївна 79.13
46 Логощук Марія Іванівна 78.58
47 Назаренко Ірина Валеріївна 78.44
48 Козир Ольга Віталіївна 78.03
49 Стрілець Оксана Юріївна 77.75
50 Жебрівська Юлія Юріївна 77.53
51 Скулкіна Вікторія Олександрівна 76.64
52 Стукал Любов Анатоліївна 76.51
53 Павлівська Яна Ігорівна 76.32
54 Снігир Валерія Валеріївна 76.29
55 Гордзей Дарина Сергіївна 76.29
56 Футулуйчук Ірина Ігорівна 76.08
57 Фещенко Каріна Ігорівна 75.67
58 Левченко Юлія Олегівна 75.60
59 Кошева Ярослава Яківна 75.49
60 Махазьон Марина Володимирівна 74.42
61 Чухрій Ірина Богданівна 73.92
62 Кривко Ганна Вікторівна 71.79
63 Шпорин Аліна Володимирівна 71.52
64 Бевз Марина Ігорівна 70.83
65 Сита Маріанна Михайлівна 68.70
66 Федончук Ольга Анатоліївна 68.69
67 Саворона Катерина Василівна 63.05

2курс ступінь «Магістр»

Спеціальність«Психологія»

Кількість бюджетних місць: 11, ліміт стипендіатів становить 5 осіб, в тому числі 0 осіб з підвищеною стипендією.

За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:

ПІБ Рейтинговий бал
1 Слишко Маргарита Андріївна 83.23
2 Бережанська Євгенія Василівна 81.84
3 Письменна Яна Анатоліївна 81.72
4 Кубасова Єлизавета Георгіївна 81.00
5 Дичко Наталія Вікторівна 80.31
Залишились поза лімітом стипендіатів
6 Мірошниченко Наталія Ігорівна 80.02
7 Шаблій Анна Олександрівна 79.10
8 Павлюк Ірина Василівна 76.40
9 Ткачук Вікторія Олександрівна 72.95
10 Сидорко Юлія Володимирівна 72.35
11 Гранаткіна Євгенія Іванівна 67.55

УХВАЛИЛИ:

відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050) та Положення про стипендіальне забезпечення, виплати матеріальної допомоги та заохочень студентам, аспірантам і докторантам НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 27червня 2017 року, протокол №12,

Призначити академічну стипендію з 01 липня 2018 року студентам факультету корекційної педагогіки та психології на підставі сформованих рейтингів за результами літньої заліково-екзаменаційної сесії:

2 курс

Спеціальність«Спеціальна освіта»

ПІБ Сума стипендії
  1.  
Мокроусова Анна Андріївна 1660
  1.  
Ольховик Тетяна Володимирівна 1660
  1.  
Шусть Наталія Вікторівна 1660
  1.  
Дімова Галина Володимирівна 1660
  1.  
Писаренко Марія Миколаївна 1660
  1.  
Кривунда Ірина Дмитрівна 1660
  1.  
Ткачук Ірина Володимирівна 1660
  1.  
Климюк Тетяна Олександрівна 1660
  1.  
Гульчук Олена Василівна 1660
  1.  
Ахмедова Ярослава Анатоліївна 1660
  1.  
Паньків Діана Миколаївна 1660
  1.  
Павлюк Єлизавета Олександрівна 1660
  1.  
Мельничук Ольга Романівна 1660
  1.  
Луханіна Катерина Русланівна 1660
  1.  
Швець Софія Ярославівна 1660
  1.  
Фін Ліна Євгенівна 1660
  1.  
Кудіна Марія Володимирівна 1660
  1.  
Таланчук Євген Костянтинович 1660
  1.  
Гуща Марія Іванівна 1660
  1.  
Лінська Тетяна Миколаївна 1660
  1.  
Каданцева Тетяна Віталіївна 1660
  1.  
Власенко Катерина Євгенівна 1660
  1.  
Нікулін Єгор Олегович 1660
  1.  
Поломаренко Крістіна Сергіївна 1660
  1.  
Мамедова Сабіна Фадагатівна 1660
  1.  
Корпош Марія Михайлівна 1660
  1.  
Гібелінда Крістіна Русланівна 1660

2 курс

Спеціальність«Психологія»

ПІБ Сума стипендії
1 Чаплінська Інна Сергіївна 1300
2 Стукало Наталія Юріївна 1300
3 Мудріцька Юлія Євгеніївна 1300
4 Казидуб Катерина Володимирівна 1300

3 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

ПІБ Сума стипендії
  1.  
Тепаленко Анастасія Олегівна 1660
  1.  
Бушуєва Марія Сергіївна 1660
  1.  
Кельман Мар`яна Василівна 1660
  1.  
Шовкун Анастасія Віталіївна 1660
  1.  
Гуценко Марія Олександрівна 1660
  1.  
Бессараб Юлія Ігорівна 1660
  1.  
В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна 1660
  1.  
Вискребенцева Вероніка Анатоліївна 1660
  1.  
Веселовська Тетяна Сергіївна 1660
  1.  
Новаковська Катерина Дмитрівна 1660
  1.  
Слісарчук Анжела Олегівна 1660
  1.  
Мелещук Анастасія Володимирівна 1660
  1.  
Білан Ірина Юріївна 1660
  1.  
Щербина Марина Олегівна 1660
  1.  
Шепелюк Марія Анатоліївна 1660
  1.  
Скришевська Ольга Андріївна 1660
  1.  
Козлова Кіра Сергіївна 1660
  1.  
Романко Олександра Сергіївна 1660
  1.  
Пищолка Ольга Олександрівна 1660
  1.  
Сябрюк Єлизавета Володимирівна 1660
  1.  
Бодаєва Наталія Олександрівна 1660
  1.  
Сапак Яна Сергіївна 1660
  1.  
Сергієнко Катерина Петрівна 1660
  1.  
Лихасенко Вікторія Ігорівна 1660
  1.  
Смородська Марія Віталіївна 1660
  1.  
Левченко Яна Ігорівна 1660
  1.  
Королюк Анастасія Олександрівна 1660
  1.  
Сухарська Ірина Ігорівна 1660
  1.  
Горленко Олена Олександрівна 1660
  1.  
Лех Катерина В`ячеславівна 1660
  1.  
Яцимон Анна Віталіївна 1660
  1.  
Ігнат Катерина Степанівна 1660
  1.  
Мурга Дарина Дмитрівна 1660
  1.  
Дідик Христина Олегівна 1660
  1.  
Пилипака Алла Сергіївна 1660
  1.  
Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 1660
  1.  
Крисюк Наталія Михайлівна 1660
  1.  
Плеса Тетяна Іванівна 1660
  1.  
Рудюк Дарина Олегівна 1660
  1.  
Іващук Анна Андріївна 1660
  1.  
Слюсарчук Надія Анатоліївна 1660
  1.  
Сліпенко Тетяна Валентинівна 1660
  1.  
Руденко Аріна Юріївна 1660
  1.  
Сокол Антон Сергійович 1660

3 курс

Спеціальність "Психологія"

ПІБ Сума стипендії
1 Павлєєв Віталій Олегович 1300
2 Куцова Маргарита Олегівна 1300
3 Цимбалюк Анастасія Олексіївна 1300
4 Луніна Надія Олександрівна 1300
5 Шишута Орися Миколаївна 1300
6 Савош Іванна Віталіївна 1300

4 курс

Спеціальність "Спеціальна освіта"

ПІБ Рейтинговий бал
  1.  
Блищак Галина Ігорівна 2416
  1.  
Некрасова Анастасія Олександрівна 2416
  1.  
Цюра Катерина Миколаївна 2416
  1.  
Красько Олеся Богданівна 1660
  1.  
Ніконенко Анжеліка Анатоліївна 1660
  1.  
Гос Ірина Ярославівна 1660
  1.  
Мартинюк Марія Олександрівна 1660
  1.  
Якименко Марина Юріївна 1660
  1.  
Карпова Катерина Вікторівна 1660
  1.  
Шевченко Дар`я Олександрівна 1660
  1.  
Погребняк Вікторія Олександрівна 1660
  1.  
Левченко Олена Володимирівна 1660
  1.  
Велісейко Катерина Леонідівна 1660
  1.  
Лосянович Олена Степанівна 1660
  1.  
Черпак Ірина Михайлівна 1660
  1.  
Вершиніна Анастасія Андріївна 1660
  1.  
Дербаль Каріна Василівна 1660
  1.  
Томашук Анастасія Андріївна 1660
  1.  
Бабій Світлана Михайлівна 1660
  1.  
Юрченко Дарія Сергіївна 1660
  1.  
Місіюк Анастасія Віталіївна 1660
  1.  
Саврацька Юліана Дмитрівна 1660
  1.  
Біліневич Людмила Борисівна 1660
  1.  
Сорич Марія Миколаївна 1660
  1.  
Подолянець Юлія Тарасівна 1660
  1.  
Тимошенко Ірина Володимирівна 1660
  1.  
Маринич Світлана Владиславівна 1660
  1.  
Сіра Ірина Олексіївна 1660
  1.  
Бігун Аліна Анатоліївна 1660
  1.  
Башинська Аліна Геннадіївна 1660
  1.  
Гарницька Анастасія Олексіївна 1660
  1.  
Грималюк Наталія Володимирівна 1660
  1.  
Рудюк Ганна Олександрівна 1660
  1.  
Білостоцька Ольга Олександрівна 1660
  1.  
Шпітун Юлія Анатоліївна 1660
  1.  
Пузанкова Валерія Євгенівна 1660
  1.  
Спіріна Руслана Станіславівна 1660
  1.  
Кривенко Катерина Миколаївна 1660
  1.  
Мельник Дарина Олегівна 1660
  1.  
Опанасенко Катерина Олександрівна 1660

4 курс

Спеціальність «Психологія»

ПІБ Сума стипендії
1 Зацепіна Таїсія Вадимівна 1300
2 Малафей Віра Григорівна 1300
3 Короткова Олександра Володимирівна 1300
4 Малинич Марина Володимирівна 1300
5 Коротоножкін Олександр Сергійович 1300
6 Ковгар Марина Віталіївна 1300
7 Стеценко Вікторія Леонідівна 1300
8 Нагірняк Анастасія Олегівна 1300
9 Фрунзе Анна Андріїна 1300

2курс  ступень «Магістр»

Спеціальність «Спеціальна освіта»

ПІБ Сума стипендії
1 Юківська Аліна Михайлівна 2416
2 Суховірська Іванна Романівна 2416
3 Арич Анна-Софія Юріївна 2416
4 Михайленко Валерія Валеріївна 1660
5 Терниця Ірина Олександрівна 1660
6 Мишко Олеся Олександрівна 1660
7 Захарченко Марія Романівна 1660
8 Онищенко Ольга Юріївна 1660
9 Шевченко Ярослав Олександрович 1660
10 Петльований Павло Вячеславович 1660
11 Вінарська Анастасія Олександрівна 1660
12 Манько Вікторія Олександрівна 1660
13 Мельник Анна Тарасівна 1660
14 Сторчова Марина Олександрівна 1660
15 Бабяк Юлія Олександрівна 1660
16 Деревецька Катерина Ігорівна 1660
17 Руденко Аліна Станіславівна 1660
18 Тараненко Анастасія Миколаївна 1660
19 Воробцова Тетяна Степанівна 1660
20 Фірман Ольга Зіновіївна 1660
21 Фісенко Ксенія Геннадіївна 1660
22 Водько Марія Олегівна 1660
23 Чертіліна Анастасія Романівна 1660
24 Смолінська Вікторія Ігорівна 1660
25 Гребенюк Вероніка Олексіївна 1660
26 Дідич Каріна Максимівна 1660
27 Огородник Ірина Олегівна 1660
28 Білуха Дарина Сергіївна 1660
29 Макарова Катерина Андріївна 1660
30 Духнич Наталія Олександрівна 1660
31 Вишніченко Тетяна Вікторівна 1660

2курс ступінь «Магістр»

Спеціальність «Психологія»

ПІБ Рейтинговий бал
1 Слишко Маргарита Андріївна 1300
2 Бережанська Євгенія Василівна 1300
3 Письменна Яна Анатоліївна 1300
4 Кубасова Єлизавета Георгіївна 1300
5 Дичко Наталія Вікторівна 1300

Декан ФКПП                                                                                             академік Синьов В.М.

Заступник декана

з навчально-методичної роботи                                                               професор  Федоренко С.В.

Заступник декана з виховної роботи                                                        ст. викл. Чепурна Л.Г.

Голова студентського профкому ФКПП                                                  Ольховик Т. В.

Заступник голови студентського профкому ФКПП                                Кравчук А.В.

Голова студентського парламенту ФКПП                                               Мокроусова А. А Заступник голови студентського парламенту ФКПП                             Фрунзе А.А..

В.о. голови студентського парламенту гуртожитку                                Юківська А.М.

Секретар деканату                                                                                      Васильченко Д.Г.

Бухгалтерія                                                                                                   Волосюк Л.Л.

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

12521266
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
165
3822
16939
10930116
74437
125098
12521266

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-07-19 01:14:26
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ