ПРОТОКОЛ № 8 засідання стипендіальної комісії факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова від 09 вересня 2019 р.

Деталі

ПРОТОКОЛ № 8

засідання стипендіальної комісії

факультету спеціальної та інклюзивної освіти

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 09 вересня 2019 р.

ПРИСУТНІ: Декан ФСІО професор Шеремет М.К., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Федоренко С.В., заступник декана з наукової роботи доцент Афузова Г.В., заступник декана з виховної роботи доцент Чепурна Л.Г., голова первинної профспілкової організації студентів факультету Ольховик Т. В., заступник голови первинної профспілкової організації студентів факультету Кравчук А.В., голова студентського парламенту ФСІО Щербак Є.О., заступник голови студентського парламенту ФСІО Козуліна К.Л., голова студентського наукового товариства факультету Власенко К.Є., заступник голови студентського наукового товариства факультету Казидуб К.В., секретар деканату Васильченко Д.Г.

СЛУХАЛИ:

Про призначення академічної стипендії студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі конкурсного балу, отриманого під час вступу до університету.

Заступники декана доповіли, що на І курс за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 54 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 24 особи.

На навчання за державним замовленням зараховано:

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  1. 1.
Лойко Анна Андріївна 189,2
  1. 2.
Поліщук Анна Віталіївна 186,3
  1. 3.
Передера Яна Вячеславівна 185,8
  1. 4.
Лесак Анастасія Олександрівна 184,2
  1. 5.
Кущишин Яна Василівна 184
  1. 6.
Майстренко Галина Анатоліївна 182,8
  1. 7.
Сопіра Вероніка Святославівна 181,4
  1. 8.
Солодовнік Дар`я Романівна 181,2
  1. 9.
Ратушняк Іванна Сергіївна 180,5
  1. 10.
Гончаренко Софія В`ячеславівна 180,3
  1. 11.
Капкович Софія Володимирівна 179,3
  1. 12.
Кравченко Ольга Миколаївна 178,9
  1. 13.
Верман Софія Артурівна 178,4
  1. 14.
Барахтян Анна Олександрівна 177
  1. 15.
Акусок Анастасія Сергіївна 176,4
  1. 16.
Іванишинець Неля Ярославівна 173,6
  1. 17.
Соловей Юлія Юріївна 173,4
  1. 18.
Губар Марія Вікторівна 173,3
  1. 19.
Мацко Анастасія Едуардівна 172,9
  1. 20.
Осколкова Валерія Віталіївна 172,9
  1. 21.
Ількевич Аліса Максимівна 172,7
  1. 22.
Овсійчук Софія Павлівна 171,4
  1. 23.
Ярмолюк Іванна Володимирівна 170,6
  1. 24.
Кузьміна Леся Іванівна 169,6
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1. 25.
Опалінська Анна Олександрівна 169,1
  1. 26.
Гніденко Ірина Сергіївна 168,7
  1. 27.
Цибата Анжеліка Романівна 168,6
  1. 28.
Платонов Владислав Сергійович 168,5
  1. 29.
Хапун Олена Миколаївна 168,4
  1. 30.
Субот Олеся Русланівна 168,2
  1. 31.
Куляша Тетяна Вікторівна 167,2
  1. 32.
Остапчук Юлія Олександрівна 167,2
  1. 33.
Ковтун Марія Валентинівна 167
  1. 34.
Шило Марія Юріївна 166,4
  1. 35.
Мастикаш Христина Романівна 166,1
  1. 36.
Підгурська Тетяна Ігорівна 166
  1. 37.
Ніконова Галина Віталіївна 164,8
  1. 38.
Шевцова Анастасія Анатоліївна 164,1
  1. 39.
Лавриненко Анастасія Сергіївна 163,2
  1. 40.
Новак Анастасія Олександрівна 163,1
  1. 41.
Агапова Карина Олегівна 162,7
  1. 42.
Синицька Віолетта Сергіївна 162,6
  1. 43.
Плеснявцева Марія Олександрівна 162,4
  1. 44.
Дробязко Дарина Сергіївна 162,2
  1. 45.
Отрох Ірина Сергіївна 162,2
  1. 46.
Богдан Мар`яна Володимирівна 161,9
  1. 47.
Мамчур Вікторія Василівна 160,9
  1. 48.
Адаменко Анна Олександрівна 159,3
  1. 49.
Гарбуза Анжела Сергіївна 159,2
  1. 50.
Лещенко Емілія Романівна 157,4
  1. 51.
Гудіч Оксана Олександрівна 145,2
  1. 52.
Бодовська Вікторія Юріївна 137,2
  1. 53.
Копач Марія Вячеславівна 128,6
  1. 54.
Ямненко Ярослава Григорівна 119,3

Заступники декана доповіли, що на І курс за спеціальністю "Психологія" на навчання за державним замовленням зараховано – 4 особи. Встановлено ліміт стипендіатів – 2 особи.

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  1. 1.
Берковіц Каріна Олександрівна 177,5
  1. 2.
Березан Роман Дмитрович 177
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1. 3.
Крамаренко Олена Іванівна 174
  1. 4.
Костевська Дар’я Олександрівна 158,8

 

Заступники декана доповіли, що на І курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Спеціальна освіта" на навчання за державним замовленням зараховано – 47 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 21 особа.

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
  1. 1.
Некрасова Анастасія Олександрівна 469,7
  1. 2.
Погребняк Вікторія Олександрівна 464,8
  1. 3.
Балабановська Валерія Василівна 461,7
  1. 4.
Цюра Катерина Миколаївна 455,4
  1. 5.
Шпітун Юлія Анатоліївна 445,5
  1. 6.
Бесараб Тетяна Вікторівна 444,3
  1. 7.
Томашук Анастасія Андріївна 443,8
  1. 8.
Якименко Марина Юріївна 443,7
  1. 9.
Опанасюк Раїса Володимирівна 440,9
  1. 10.
Бабенко Тетяна Олександрівна 439,7
  1. 11.
Яковлєва Ольга Кирилівна 435,4
  1. 12.
Ткаченко Ольга Костянтинівна 434,5
  1. 13.
Велісейко Катерина Леонідівна 434,3
  1. 14.
Дербаль Каріна Василівна 432,7
  1. 15.
Рудюк Ганна Олександрівна 432,4
  1. 16.
Красько Олеся Богданівна 430,4
  1. 17.
Грималюк Наталія Володимирівна 426,3
  1. 18.
Блищак Галина Ігорівна 425
  1. 19.
Карпова Катерина Вікторівна 422,8
  1. 20.
Місіюк Анастасія Віталіївна 420,9
  1. 21.
Сіра Ірина Олексіївна 417,4
Залишились поза лімітом стипендіатів
  1. 22.
Царюк Ельвіра Андрійвна 417,1
  1. 23.
Гос Ірина Ярославівна 417
  1. 24.
Черпак Ірина Михайлівна 416,8
  1. 25.
Подолянець Юлія Тарасівна 415,7
  1. 26.
Костюк Олена Леонідівна 413,7
  1. 27.
Стеценко Вікторія Леонідівна 412,9
  1. 28.
Соловей Аліна Олексіївна 412,7
  1. 29.
Зольнікова Світлана Михайлівна 412
  1. 30.
Кривенко Катерина Миколаївна 411
  1. 31.
Лисенко Ріта Сергіївна 409,7
  1. 32.
Пузанкова Валерія Євгенівна 409,7
  1. 33.
Левченко Олена Володимирівна 406,5
  1. 34.
Лосянович Олена Степанівна 406,4
  1. 35.
Маринич Світлана Владиславівна 405,9
  1. 36.
Бігун Аліна Анатоліївна 405,2
  1. 37.
Вершиніна Анастасія Андріївна 403,7
  1. 38.
Борисенко Тетяна Василівна 394,6
  1. 39.
Гарницька Анастасія Олексіївна 394,2
  1. 40.
Опанасенко Катерина Олександрівна 393,7
  1. 41.
Волкова Катерина Анатоліївна 388,7
  1. 42.
Харченко Мирослава Дмитрівна 388,2
  1. 43.
Сохацька Марія Валеріїва 389
  1. 44.
Юрченко Дарія Сергіївна 384,3
  1. 45.
Карповець Вікторія Олександрівна 382,6
  1. 46.
Мельничук Ірина Вячеславівна 368,6
  1. 47.
Федорук Ірина Романівна 362,1

Заступники декана доповіли, що на І курс ступінь «Магістр» за спеціальністю "Психологія" на навчання за державним замовленням зараховано – 11 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів – 5 осіб.

Прізвище Ім`я По батькові Рейтинговий
бал
1 Коротоножкін Олександр Сергійович 372,9
2 Ющенко Ігор Сергійович 363,4
3 Ковгар Марина Віталіївна 353,7
4 Короткова Олександра Володимирівна 349
5 Гензерська Марія Ярославівна 317,8
Залишились поза лімітом стипендіатів
6 Зацепіна Таїсія Вадимівна 312,7
7 Калініченко Катерина Ігорівна 299,5
8 Малинич Марина Володимирівна 296,3
9 Марченко Валентина Сергіївна 294,6
10 Малик Олександра Сергіївна 269,5
11 Тарасюк Богдан Віталійович 268,3

УХВАЛИЛИ:

відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050) та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26 червня 2018 року, протокол №14.

Призначити академічну стипендію з 01 вересня 2019 року студентам факультету спеціальної та інклюзивної освіти на підставі конкурсного балу, отриманого під час вступу до університету:

І курс

спеціальність "Спеціальна освіта"

№ з/п ПІБ Сума стипендії
  1. 1.
Лойко Анна Андріївна 1660
  1. 2.
Поліщук Анна Віталіївна 1660
  1. 3.
Передера Яна Вячеславівна 1660
  1. 4.
Лесак Анастасія Олександрівна 1660
  1. 5.
Кущишин Яна Василівна 1660
  1. 6.
Майстренко Галина Анатоліївна 1660
  1. 7.
Сопіра Вероніка Святославівна 1660
  1. 8.
Солодовнік Дар`я Романівна 1660
  1. 9.
Ратушняк Іванна Сергіївна 1660
  1. 10.
Гончаренко Софія В`ячеславівна 1660
  1. 11.
Капкович Софія Володимирівна 1660
  1. 12.
Кравченко Ольга Миколаївна 1660
  1. 13.
Верман Софія Артурівна 1660
  1. 14.
Барахтян Анна Олександрівна 1660
  1. 15.
Акусок Анастасія Сергіївна 1660
  1. 16.
Іванишинець Неля Ярославівна 1660
  1. 17.
Соловей Юлія Юріївна 1660
  1. 18.
Губар Марія Вікторівна 1660
  1. 19.
Мацко Анастасія Едуардівна 1660
  1. 20.
Осколкова Валерія Віталіївна 1660
  1. 21.
Ількевич Аліса Максимівна 1660
  1. 22.
Овсійчук Софія Павлівна 1660
  1. 23.
Ярмолюк Іванна Володимирівна 1660
  1. 24.
Кузьміна Леся Іванівна 1660

І курс

спеціальність "Психологія"

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
  1. 1.
Берковіц Каріна Олександрівна 1300
  1. 2.
Березан Роман Дмитрович 1300

І курс ступінь «Магістр»

спеціальність "Спеціальна освіта"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
  1. 1.
Некрасова Анастасія Олександрівна 1660
  1. 2.
Погребняк Вікторія Олександрівна 1660
  1. 3.
Балабановська Валерія Василівна 1660
  1. 4.
Цюра Катерина Миколаївна 1660
  1. 5.
Шпітун Юлія Анатоліївна 1660
  1. 6.
Бесараб Тетяна Вікторівна 1660
  1. 7.
Томашук Анастасія Андріївна 1660
  1. 8.
Якименко Марина Юріївна 1660
  1. 9.
Опанасюк Раїса Володимирівна 1660
  1. 10.
Бабенко Тетяна Олександрівна 1660
  1. 11.
Яковлєва Ольга Кирилівна 1660
  1. 12.
Ткаченко Ольга Костянтинівна 1660
  1. 13.
Велісейко Катерина Леонідівна 1660
  1. 14.
Дербаль Каріна Василівна 1660
  1. 15.
Рудюк Ганна Олександрівна 1660
  1. 16.
Красько Олеся Богданівна 1660
  1. 17.
Грималюк Наталія Володимирівна 1660
  1. 18.
Блищак Галина Ігорівна 1660
  1. 19.
Карпова Катерина Вікторівна 1660
  1. 20.
Місіюк Анастасія Віталіївна 1660
  1. 21.
Сіра Ірина Олексіївна 1660

І курс ступінь «Магістр»

спеціальність "Психологія"

Прізвище Ім`я По батькові Сума стипендії
1 Коротоножкін Олександр Сергійович 1300
2 Ющенко Ігор Сергійович 1300
3 Ковгар Марина Віталіївна 1300
4 Короткова Олександра Володимирівна 1300
5 Гензерська Марія Ярославівна 1300

Декан ФСІО                                                                                          професор Шеремет М.К.

Заступник декана

з навчально-методичної роботи                                                               професор Федоренко С.В.

Заступник декана з наукової роботи                                                     доц. Афузова Г.В.

Заступник декана з виховної роботи                                                    доц. Чепурна Л.Г.

Голова студентського профкому ФСІО                                                Ольховик Т. В.

Заступник голови студентського профкому ФСІО                            Кравчук А.В.

Голова студентського парламенту ФСІО                                          Щербак Є.О.

Заступник голови студентського парламенту ФСІО                        Козуліна К.Л.

Голови студентського наукового товариства                                     Власенко К.Є.

Заступник голови наукового товариства                                            Казидуб К.В.

Секретар деканату                                                                                    Васильченко Д.Г.

Бухгалтерія                                                                                             Волосюк Л.Л

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

17408770
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8112
20761
125047
15638896
348831
497413
17408770

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-09-21 10:09:41
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ