Кафедра логопедіі

БАКАЛАВР

Денна і заочна форми навчання.

Освітньо-професійна програма: Логопедія.

Кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог, 3330 асистент вчителя-логопеда.

1. 3340 вихователь (закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ);
  2. 3340 вихователь (реабілітаційних закладів дляосіб із ТПМ).

Працевлаштування: посади в спеціальних закладах освіти: вчитель-дефектолог, асистент вчителя-логопеда, вихователь закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ, вихователь реабілітаційних закладів для осіб із ТПМ.

1 рік 4 місяці.

Денна і заочна форми навчання.

Освітньо-професійна програма:Логопедія.

Кваліфікація:Магістр спеціальної освіти; 2340 вчитель-логопед (освітніх закладів та закладів із інклюзивною формою навчання).

1. ;
  2. 2331 Вчитель початкової школи (освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання).

Працевлаштування: посади вчителя-логопеда освітніх закладів та закладів із інклюзивною формою навчання, вчителя початкових класів для дітей з ТПМ, практичних психологів в дошкільних навчальних закладах, школах, навчально-реабілітаційних та соціально-реабілітаційних центрах, закладах охорони здоров’я, консультантів у психолого-медико-педагогічних консультаціях.

1 рік 10 міс.

Заочна форма навчання.

Освітньо-професійна програма: Логопедія.

Кваліфікація: Магістр спеціальної освіти, 2340 вчитель-логопед.

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

1. 2331 Вчитель початкової школи (освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання);
  2. 2340 Вчитель-дефектолог, 3340 вихователь (освітніх закладів для дітей із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання).

Працевлаштування: посади в загальноосвітніх і спеціальних закладах освіти вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вихователя освітніх закладів для дітей із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання, вчителя початкових класів освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання.

1 рік 9 місяців.

Денна форма навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-наукова програма: Діагностико-консультативна логопедія.

Кваліфікація: Магістр спеціальної освіти, 2340 вчитель-логопед, 2310.2 Викладач закладу вищої освіти (корекційної педагогіки та спеціальної психології).

1. ;
  2. .

Працевлаштування: посади викладача, методиста в закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації та наукових організаціях; в закладах вищої освіти; методиста спеціальних освітніх закладів для осіб із тяжкими порушеннями мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання.

Server Time: 2019-08-25 21:36:40