Освітні послуги

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

 • Докторанту
  Кількість статей:
  1
 • Аспіранту

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
  Кам’янець-Подільський національний університет
  імені Івана Огієнка

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
  Шановні колеги!
  Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІІ-й Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції „Корекційна освіта: історія, сучасність та перспективи розвитку”, яка відбудеться з 9 листопада по 9 грудня 2012 року.

  ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДІ.

  Обсяг статті - 10-12 повних сторінок тексту формату А-4 українською (для закордонних фахівців – іноземною) мовою, інтервал – 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14 у редакторі MS WORD for Windows (версія не нижче 6.0). Параметри сторінки: поле зверху – 2.0 см, знизу – 2.0 см, зліва – 3.0 см, справа – 1.0 см. При оформленні статті у лівому верхньому куті ставиться УДК (жирний шрифт), у правому, з нової строки – ініціали та прізвище автора (жирний курсів), нижче по центру великими літерами подається назва статті (шрифт 14 жирний). З нового рядка подаються резюме (без слова резюме) і ключові слова (3-6 слів) українською (або мовою оригіналу статті) і російською мовою. В кінці статті подається список використаних джерел у відповідності до вимог ВАК України. Список повинен містити не більше 6 джерел, якщо стаття історичного характеру – до 12 джерел. Після цього розміщується анотація та ключові слова англійською мовою. Після цього розміщуються дані про автора, (повністю прізвище, ім’я та по-батькові, повна назва місця роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, адреса, обов’язково контактні телефони). Внизу розміщується фотографія автора. Статті, які не відповідають даним вимогам, друкуватись не будуть.
  Подавати відредагований текст статті з відомостями про автора по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (без нумерації сторінок). Оргкомітет не несе відповідальності за своєчасне надсилання запрошення для участі у конференції у випадку відсутності контактних телефонів та адреси.
  Термін подачі матеріалів – до 5 грудня 2012 року.
  Підведення підсумків планується провести 10-11 грудня 2012 року. Після цього буде видано збірник наукових праць з матеріалами конференції, який є у переліку видань, затверджених ВАК України.
  В кінці збірника будуть надруковані відомості про авторів.
  Збірник видається за кошти фізичних та юридичних осіб, тому вартість 1 сторінки становить 15 грн.
  Кошти за випуск збірника прохання надсилати за адресою: 32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, пр.-кт Грушевського, 72 кв. 25, Швець Борис Борисович (тел. моб. 8-063-782-62-72). Ксерокопію квитанції про оплату з вказівкою прізвища автора надсилати на факс 8-03849-2-70-64 (за друк збірника)
  Телефони для довідок: 097-455-43-22
  Факс (8-03849) 2-70-64 (для Гаврилова О.В.)
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Оргкомітет.

  Кількість статей:
  112
 • Студенту
  Кількість статей:
  107
 • Абітурієнту
  Кількість статей:
  13
 • Курси підвищення кваліфікації
  Кількість статей:
  3
 • Напрямки підготовки
  Кількість статей:
  1
   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ